Схема підключення вимикача

Обов'язкове правило: При підключенні вимикачів фазний провід завжди підключається через вимикач, а нульовий провідник підключається до джерела світла (лампочки). В іншому випадку, якщо фазу підключити безпосередньо до лампочки, а нуль через вимикач тоді лампочка завжди буде під напругою і при її заміні є великий ризик удару електричним струмом.

Вимикач схема підключення

Схема підключення лампочки із вимикачем:

Схема вимикач

Схема підключення вимикача відносно проста і включає такі основні елементи:

 1. Контакти (клеми).
 2. Клавіша керування: Клавіша призначена для фізичного вмикання та вимикання вимикача.
 3. Провід: Для підключення вимикача до джерела живлення та електроспоживачів необхідно використовувати електричні дроти.
  1. Одноклавішний вимикач схема підключення до лампочки (джерела світла) через розподільчу коробку

   Вимикач схема підключення

   Розуміння схеми та принципу роботи вимикача може бути корисним під час встановлення або обслуговування електроустановок. Пам'ятайте про необхідність дотримання заходів безпеки під час роботи з електрикою та, за необхідності, звертайтеся до досвідчених фахівців.

   Вимикачі - це невід'ємна частина електричних систем, які використовуються повсюдно для керування освітленням та електроприладами. Вони прості в установці та забезпечують надійне включення та вимкнення електроспоживачів. У цій статті ми докладно розглянемо схему підключення вимикача та принцип його роботи.

   схема підключення Двоклавішного вимикача

   схема підключення Триклавішного вимикача

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: