Про компанію

«ELECTRICA.NET.UA» — магазин якісної електрики в Україні

Електрика оптом та в роздріб

«ELECTRICA.NET.UA» радий вітати вас у нашому магазині електрики, де ви знайдете широкий вибір товарів за найкращими цінами на українському ринку. Ми пишаємось пропонованими нами товарами, які відповідають високим стандартам якості.

Наш магазин є офіційним дистриб'ютором таких виробників:

  • Schneider Electric,
  • Hager,
  • Legrand,
  • Jung,
  • Berker,
  • Merten,
  • Зубр та інших.

Ми прагнемо надати вам тільки найкращі електротовари, які поєднують у собі сучасні технології та надійність.

«ELECTRICA.NET.UA» — надійний партнер для покупки електрики оптом та в роздріб. Персональні знижки та акції для постійних клієнтів. Ми цінуємо кожного клієнта та пропонуємо знижки та акції для постійних покупців. В ELECTRICA.NET.UA ви знайдете не тільки вигідні ціни, а й високий рівень обслуговування, допомогу у виборі товарів та консультації фахівців.

У нас ви знайдете повний спектр електротоварів для дому, офісу, виробництва та інших об'єктів. Ми гарантуємо якість пропонованих товарів та надаємо гарантію на всі придбані у нас товари. Купуйте розетки та вимикачі, автоматичні вимикачі, ПЗВ, реле, контактори, рубильники, розподільні щити, датчики руху, кабель, зарядні станції для електромобілів та багато іншого з Гарантією в Україні.

«ELECTRICA.NET.UA» — електрика з доставкою

«ELECTRICA.NET.UA» — електрика з доставкою

Ми співпрацюємо з найкращими службами доставки, гарантуючи доставку вашого замовлення в будь-який регіон України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Чернігів, Житомир, Бровари, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Суми, Полтава, Рівне, Вінниця, Тернопіль та інші міста.

Електрика оптом та в роздріб - electrica.net.ua

Розетки та вимикачі в інтер'єрі дизайн 1

Розетки та вимикачі в інтер'єрі дизайн 2

Розетки та вимикачі в інтер'єрі дизайн 3

Розетки та вимикачі в інтер'єрі дизайн 4

Розетки та вимикачі в інтер'єрі дизайн 5

Розетки та вимикачі в інтер'єрі дизайн 6