Схема підключення двоклавішного прохідного вимикача із трьох місць

Схема підключення двоклавішного прохідного вимикача із трьох місць

Для реалізації схеми прохідних двоклавішних вимикачів із трьох місць знадобляться наступні вимикачі:

 1. Два двоклавішніх прохідних вимикача.
 2. Один двоклавішний перехресний вимикач.

Ця конфігурація забезпечить керування освітленням з трьох різних точок, дозволяючи створити індивідуальні сценарії освітлення для різних ситуацій.

Двоклавішні прохідні вимикачі з трьох місць дають змогу керувати двома джерелами освітлення з трьох різних точок у приміщенні завдяки додатковому вимикачу перехресного типу. Це особливо зручно у великих кімнатах, холах або сходових прольотах, де одного вимикача може бути недостатньо.

Підключення двоклавішних прохідних вимикачів із трьох місць

Підключення двоклавішних прохідних вимикачів із трьох місць

Підключення двоклавішних прохідних вимикачів:

 • Підключіть провід фази до відповідної клеми, позначеної символом L1 або L2.
 • На вихідні клеми підключити два дроти, що йдуть на перехресний вимикач.

Клеми від іншого прохідного вимикача підключаються до відповідних клем. Ці кроки повторюються для обох двоклавішних прохідних вимикачів.

Підключення двоклавішних перехресних вимикачів:

Дотримуючись інструкцій для двоклавішних перехресних вимикачів, підключіть дроти до відповідних клем відповідно до схеми позначення. Переконайтеся у дотриманні полярності для коректної роботи системи.

У сучасному способі життя, де багатозадачність стає нормою, двоклавішні прохідні вимикачі з трьох місць приходять на допомогу. Ви зможете легко вмикати та вимикати освітлення з різних точок, а також реалізувати сценарне освітлення, створюючи комфортні умови для різних зон в одному приміщенні. Це особливо актуально у відкритих плануваннях, де різні функціональні зони можуть вимагати різного рівня освітлення.

Двоклавішні прохідні вимикачі із трьох місць: застосування

 • Просторі вітальні: у великих вітальнях, де розміщені різні зони відпочинку, двоклавішні прохідні вимикачі забезпечують можливість регулювати освітлення із трьох різних місць.
 • Сімейні спальні: у сімейних спальнях, що поєднують зони сну, роботи та відпочинку, ці вимикачі дозволяють створювати затишні сценарії освітлення, підлаштовуючись під різні потреби.
 • Сучасні кухні: сучасні кухні, де функціональні зони потребують різного рівня освітлення, стають ідеальним місцем для встановлення двоклавішних прохідних вимикачів.
 • Офісні кабінети: в офісних кабінетах, де важливим є індивідуальний контроль світла на робочому місці та в зоні переговорів, ці вимикачі забезпечують зручність та ефективність.
 • Великі сходові прольоти: у будинках з великими сходовими прольотами, оснащеними кількома входами, двоклавішні прохідні вимикачі створюють рівномірне освітлення та безпеку під час пересування.

Двоклавішні прохідні вимикачі з трьох точок: переваги

 1. Гнучкість у регулюванні світла: можливість керувати освітленням із трьох різних місць дозволяє створювати різноманітні світлові сценарії залежно від потреб моменту.
 2. Індивідуальний контроль: кожен член сім'ї або співробітник офісу може налаштувати керування освітленням відповідно до своїх уподобань, забезпечуючи комфорт на індивідуальному рівні.
 3. Енергозбереження: вимикайте світло в тих зонах, де воно не потрібне, сприяючи енергозбереженню та екологічній стійкості.

Двоклавішні прохідні вимикачі надають сучасні рішення для керування освітленням, приносячи комфорт та енергозбереження у вашу оселю. Їхня проста, але ефективна схема роботи забезпечує стабільне функціонування, а можливість створення різних сценаріїв освітлення робить їх ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: