Схема підключення двоклавішного прохідного вимикача

Схема подвійного прохідного вимикача

Практичний приклад підключення:

  • Клавіша 1: підключіть до першої клавіші двоклавішного прохідного вимикача основне джерело світла, наприклад, у центрі кімнати.
  • Клавіша 2: до другої клавіші підключіть друге джерело світла, наприклад, бічну лампу.
  • Підключення пари: підключіть ще один двоклавішний прохідний вимикач або два одноклавішні вимикачі для кожної клавіші з метою керування з іншого місця.

Двоклавішні прохідні вимикачі надають дві окремі кнопки для керування двома джерелами освітлення. Для максимальної ефективності двоклавішні прохідні вимикачі можуть бути підключені до пари. Це означає, що до цього вимикача можна підключити ще один такий самий двоклавішний прохідний або два одноклавішні прохідні вимикачі, або парний вимикач. Таке поєднання створює унікальні можливості керування освітленням.

Схема двоклавішного прохідного вимикача

Схема двоклавішного прохідного вимикача для керування двома групами освітлення з трьох місць:

Двухклавішний прохідний вимикач схема

Приклад: вітальня з розслабленим освітленням:

Розподіл клавіш до джерел освітлення:

  1. Основне джерело: перша клавіша керує основним освітленням у вітальні.
  2. Друге джерело: друга клавіша включайте м'яке освітлення для затишних вечорів та перегляду кіно, забезпечуючи потрібну атмосферу.

Розподіл вимикачів за місцями увімкнення/вимкнення:

  1. Двоклавішний прохідний вимикач: встановлений біля входу у вітальню, що дозволяє включати потрібне освітлення, заходячи до кімнати.
  2. Двоклавішний перехресний вимикач 1: встановлений біля зони відпочинку, що дозволяє вмикати/вимикати освітлення не залишаючи зону відпочинку.
  3. Двоклавішний прохідний вимикач 2: встановлений біля виходу до іншої кімнати, що дозволяє вимкнути світло при виході з кімнати.

Однією з основних переваг двоклавішних прохідних вимикачів є можливість створення різних сценаріїв освітлення. Наприклад, одну клавішу можна налаштувати на м'яке освітлення для затишних вечорів, а іншу – на яскраве освітлення для читання чи роботи. Це дає можливість індивідуального керування світлом у кожному приміщенні.

Схема прохідного двоклавішного вимикача: переваги енергозбереження

Завдяки можливості вибіркового увімкнення та вимикання світла, двоклавішні прохідні вимикачі сприяють ефективному використанню електроенергії. Ви можете висвітлювати тільки ті зони, які дійсно потребують світла, що знижує енергоспоживання та ваш рахунок за електроенергію.

Подвійний прохідний та перехресний вимикачі схема: підключення проводів:

Підключення проводів до прохідних двоклавішних вимикачів на схемі

Установка двоклавішних прохідних вимикачів досить проста головне зрозуміти принцип роботи перемикачів. Конструктивно двоклавішний прохідний вимикач це два одноклавішні прохідні вимикачі в одному двоклавішному корпусі.

Двоклавішні прохідні вимикачі надають сучасні рішення для керування освітленням, приносячи комфорт та енергозбереження у вашу оселю. Їхня проста, але ефективна схема прохідного подвійного вимикача забезпечує стабільне функціонування, а можливість створення різних сценаріїв освітлення робить їх ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: