Прохідний вимикач схема підключення на 4 точки

Схема підключення прохідного вимикача із чотирьох місць

Для реалізації схеми прохідних вимикачів із чотирьох точок потрібні такі компоненти:

 1. Два одноклавішних прохідних вимикача.
 2. Два одноклавішних перехресних вимикача.

Ці пристрої забезпечуватимуть керування освітленням з чотирьох різних місць, створюючи можливості для керування світлом з різних точок.

Прохідні вимикачі надають можливість вмикати та вимикати світло з декількох місць, що перетворює рутинне керування освітленням на приємний та гнучкий процес. У схемі підключення прохідного вимикача з чотирьох місць, прохідні вимикачі працюють у парі з перехресними таким чином на початку та в кінці ланцюга ставляться прохідні та між ними два перехресні, ці вимикачі стають ідеальним рішенням для тих, хто цінує комфорт та функціональність у своєму будинку.

Прохідний вимикач на 4 точки: підключення проводів

Підключення прохідних та перехресних вимикачів до схеми прохідного вимикача з чотирьох місць

Підключення одноклавішних прохідних вимикачів:

 1. Підключіть провід фази до клеми, позначеної символом L.
 2. На вихідні клеми підключити два провода, що йдуть на перехресний вимикач..

Підключення одноклавішних перехресних вимикачів:

Дотримуючись інструкцій для одноклавішних перехресних вимикачів, підключіть провода до відповідних клем відповідно до схеми позначення.

Схема прохідного вимикача з чотирьох місць: переваги

 • Індивідуальний контроль: кожен член сім'ї чи колега в офісі може самостійно керувати освітленням у своїй зоні, що підвищує загальний комфорт.
 • Енергозбереження: вимикайте світло в тих зонах, де воно не потрібне, таким чином заощадивши електроенергію.
 • Комфорт та зручність: персоналізуйте освітлення під поточні потреби, створюючи максимальний комфорт у кожній зоні приміщення.

Прохідний вимикач схема підключення на 4 точки: застосування

 1. Просторі вітальні: у великих гостинних перевага керування освітленням з чотирьох точок стає очевидною. Це забезпечує можливість створення різних світлових сценаріїв залежно від активності та часу доби.
 2. Сучасні кухні та столові зони: сучасні кухні з відкритим простором, об'єднані з обідньою зоною, часто вимагають багатозонного освітлення. Керування світлом із чотирьох місць дозволяє створювати затишні обстановки у різних зонах.
 3. Робочі кабінети та офісні приміщення: в офісах та робочих просторах ефективність освітлення надзвичайно важлива. Прохідні вимикачі забезпечують рівномірне освітлення, а також можливість керування у різних ділянках приміщення.
 4. Багатокімнатні спальні: у великих спальнях, що поєднують спальню, робочу зону та куточок для читання, керування освітленням з чотирьох точок створює затишок та атмосферу спокою.
 5. Ресторани та кафе: у громадському харчуванні важливо підкреслити атмосферу та стиль. Керування освітленням з чотирьох точок дозволяє адаптувати світлові сценарії під різні заходи та настрій відвідувачів.

Прохідні вимикачі для керування однією групою освітлення з чотирьох місць є не тільки технологічним новаторством, але й інструментом для створення унікального та стильного інтер'єру. Різноманітність місць, де вони можуть бути застосовані, свідчить про їх універсальність та затребуваність.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: