Схема із двома прохідними вимикачами

Прохідні вимикачі використовуються для керування одним джерелом світла із 2-х місць. Конструктивна особливість таких вимикачів дозволяє включити лампочку на першому поверсі, потім піднятися на другий поверх і вимкнути цю лампочку з іншого прохідного вимикача. Прохідні вимикачі за рахунок своєї зручності та функціоналу застосовуються повсюдно як у побутових приміщеннях, так і в комерційних приміщеннях..

Схема підключення прохідного вимикача

Схема підключення прохідного вимикача залежить від конкретного завдання та характеристик електричної мережі. Однак, у загальному вигляді, прохідний вимикач має три контакти: два контакти для підключення проводів та третій контакт для з'єднання із загальною точкою ланцюга. Важливо правильно підключити дроти до контактів, щоб забезпечити надійну та безпечну роботу вимикача.

Схема підключення двох одноклавішних прохідних вимикачів на сходах між поверхами

Сходовий вимикач схема підключення

На даній схемі прохідні вимикачі встановлені на сходовому майданчику та дозволяють керувати світлом на різних рівнях. Вони діють як проміжні точки керування, забезпечуючи можливість увімкнення та вимикання світла у зручних місцях, мінімізуючи необхідність підніматися або спускатися сходами.

Схема підключення двох одноклавішних прохідних вимикачів через розподільчу коробку

Схема увімкнення лампочки з двох місць

Схема підключення двох двоклавішних прохідних вимикачів через розподільчу коробку

Схема підключення двох двоклавішних прохідних вимикачів

Прохідний вимикач можна використовувати як і звичайний для увімкнення-вимкнення одного джерела світла.

Схема підключення прохідного одноклавішного вимикача замість звичайного одноклавішного вимикача через розподільну коробку

Схема підключення прохідного одноклавішного вимикача замість звичайного одноклавішного вимикача

Якщо ж завдання полягає в тому, щоб керувати однією групою світла з 3-ох і більше місць у такому випадку додатково до прохідних вимикачів підключаються перехресні вимикачі, на початку і в кінці ланцюга ставляться прохідні вимикачі, а між ними перехресні.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: