« Electrica.Net.Ua » — магазин электрики и электрооборудования

Всього: 0. 00 грн.

Всього: 0. 00 грн.

Відображаються усі з 9 результатів

Ajax Systems – компанія №1 в Україні. Продає свою продукцію в більш ніж 80 країнах (в Європі, країнах СНД, Азії та Південної Америки). Понад 200 000 об’єктів по всьому світу охороняються саме за допомогою сигналізації Ajax.

Охоронна сигналізація Ajax – це програмно-апаратний комплекс захисту, в якому головним елементом є централь Ajax Hub. Це мозок системи, керуючої роботою встановлених датчиків – руху, відкриття, розбиття, задимлення, витоку води та інших додаткових пристроїв

Ajax – це новий рівень захищеності і безпеки. Система працює з датчиками різних типів і призначення, в тому числі комбінованими моделями, дозволяючи гнучко доповнювати і нарощувати можливості системи охорони.

Ajax Systems – бездротова GSM сигналізація. Являє собою комплексне рішення для надійної охорони об’єкта. Поєднує в собі переваги якісних компонентів і передових технологій.

Захист інформації. Аутентифікація допомагає запобігти підроблення інформації: всі передані дані шифруються, і треті особи не мають до них доступ.

До 7 років роботи без заміни батарей
Завдяки енергоефективного протоколу передачі даних і настоюється потужності датчиків

двоканальна зв’язок
У разі відключення інтернету система переключиться в роботу по каналу зв’язку GSM (бездротова GSM сигналізація)

x
Название формы
[wpforms id="3056" title="false"]
X