« Electrica.Net.Ua » — магазин электрики и электрооборудования

Всього: 0. 00 грн.

Всього: 0. 00 грн.

Показано 1–15 із 96

Ми створюємо рішення, які дозволяють нашим замовникам отримувати реальну вигоду від підвищення ефективності і продуктивності, що сьогодні забезпечується цифровими технологіями.

Діяльність компанії ABB (Asea Brown Boveri Ltd.) бере свій початок в 1988 році. Утворившись в результаті союзу шведської ASEA і швейцарської компанії Brown Boveri & Cie в тому ж році, компанія Asea Brown Boveri Ltd. є фаворитом світового ринку в сфері технологій по автоматизації і електроенергетики

Асортимент товару надає покупцям широкий вибір високоякісного обладнання для електроенергетики. ABB каталог продукції готовий запропонувати різного виду автомати , трансформатори, розетки, контактори, розподільні пристрої , реле, а також конденсатори, кабелі, щити і на цьому справа не закінчується. Компанія успішно займається не тільки виробництвом, але також розробкою і спорудою різного роду систем призначених для електроенергетики, таких як, наприклад, лінії постійного струму.

Автоматичні вимикачі та УЗО АВВ вважаються еталоном якості в сегменті захисних електропристроїв. Вони випускаються світовим німецьким виробником і відповідають передовим євростандартам з безпеки, відмовостійкості.

В даний час в компанії продовжують роботу 7 дослідних центрів. Кращі фахівці світу реалізують в них передові ідеї і наукові відкриття.

Основним принципом роботи AВВ є зниження негативного впливу створюваного устаткування на навколишнє середовище. Фірма забезпечує безпечне і надійне електропостачання в сучасному світі.

ABB В Києві . Доставка по всій Україні

Питання про бренд АББ

✅ Чим займається компанія АББ?

✔ Компанія АББ є лідером в області технологій електроживлення та автоматизації
✔ Група АББ складається з декількох підрозділів, енергосистеми, автоматизацію, низьковольтні продукти і автоматизацію процесів

✅ Яку продукцію випускає компанія АББ

✔ Автоматичні вимикачі

✔ Розетки і Вимикачі

Модульні щити
УЗО

✅ Яка ціна на продукцію ABB

Вартість продукції даного виробника залежить від лінійки товарів:
Автоматичні вимикачі від 80 грн до
Диф автомати від 400 грн

✅ Які знижки на продукцію ABB

Знижки на продукція залежать від суми замовлення
✔ от 2000 грн 5%

x
Название формы
[wpforms id="3056" title="false"]
X